یوتیوب دیگر بی رقیب نیست

یوتیوب دیگر بی رقیب نیست

1
0
0

همانطور که می دانیم یوتیوب بزرگترین و بهترین سایت به اشتراک گذاری فیلم در دنیاست.این سایت بزرگترین پروژه ی بزرگترین شرکت دنیا یعنی Google می باشد. یوتیوب سومین سایت بزرگ دنیا بعد از گوگل و فیسبوک در امتیازدهی الکسا می باشد.

اما حالا خبرها حاکی از آن است که تا چند ماه دیگر سایت به اشتراک گذاری جدید و بزرگی از طریق یاهو راه اندازی خواهد شد که می تواند رقیب بزرگی برای یوتیوب بادشد.یاهو مدتها بود که روی این پروژه کار می کرد و می خواست در بهار آنرا راه اندازی کند ولی نتوانست با شرکت های بزرگ تبلیغاتی و ویدئویی در قراردادها به تفاهم برسد .

حالا به نظر می رسد این قراردادها به بار نشسته و یاهو در حال ساخت پلتفرم اصلی سایت برای راه اندازی آن در تابستان می باشد.البته این سایت جدید فقط بری استفاده کاربران و قرار دادن فیلمهای آنها نیست و به نظر می رسد یاهو با مذاکراتی که با شرکت های بزرگ تولید کننده محتوای تصویری داشته در حال تولید فیلمها و حتی سریال هایی برای قرار دادن آن بر روی سایت خود است. البته  تبلیغات هم در این سایت یاهو جایگاه خاص خود را خواهد داشت.

معلوم است که یاهو می خواهد با تمام قدرت در برابر یوتیوب بایستد و باید دید این پرچمدار جدید می تواند در برابر یوتیوب قد علم کند؟؟؟دیدگاه‌ها

تصویر Anonymous

حریزاوی قاسم

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر