خط پیروزی سونی با آلفا 6000

خط پیروزی سونی با آلفا 6000

1
0
3

سونی درادامه خط پیروزی خود در تولید دوربین ها ان راه را با دوربین فوق العاده خود آلفا 6000 ادامه می دهد.

این دوربین خوب با لنز گرد خود توانایی هایی دارد که شما را برای عکاسی سر ذوق  بیاورد.ابتدا با قیمت این دوربین شروع می کنیم قیمت اعلام شده برای این دوربین 800 دلار ناقابل است.

البته این قیمت با یک لنز با قدرت 16-50 میلیمتری است.این دوربین دارای یک LCD سه اینچی بهره می برد.این لنز قدرتمند دارای یک سنسور 24.7 مگاپیکسی از نوع CMOS بوده آنهم با حساسیت بالای  ISO 51,200.

نرم افزار رابط کاربری دوربین مشابه است با آنچه که شما در دوربین های اخیر NEX و آلفا دیده شده است.این نرم افزار و داشتن قابلیت وای فای به شما این امکان را می دهد تا شما بتوانید عکسها و فیلم های خود را بدون سیم به کامپیوتر خود منتقل کنید.

سونی ادعا می کند که A6000 ورزشی دارای"سریعترین فوکوس خودکار در جهان است. " این قابلیت 179 نقطه در فوکوس را هم به این دوربین اضافه کنیم چیز دیگری نمی ماند.

این دوربین دارای باتری  1080 میلی آمپری NP -FW50. این دوربین دارای کیفیت عکسهایی است که شما را خیره می کند. نمونه عکسهایی از این دوربین را در پایین می بینیم: دقت کنید عکسها کناری  قطعه ای از همان عکسهاست که خارق العاده بودن این دوربین را نشان می دهد.

 دیدگاه‌ها

تصویر سعيد مسعوديان

اين دوربين محشر است

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر