شارژ گجت ها با اجاق مسافرتی biolite

شارژ گجت ها با اجاق مسافرتی

0

اجاق مسافرتی BioLite می تونه گجت های شما مثل تلفن هوشمند، دوربین و موقعیت یاب جغرافی شما را شارژ کند، البته این گجت در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است و چیزه جدیدی نیست اما به تازگی تیم سازنده ی این اجاق شارژر دست بکار شده اند تا یک مدل بزرگتر بسازند تا به کمک ان بتوانید گجت های خود و همراهانتان را به صورت همزمان شارژ کنید.

 

 

این اجاق مسافرتی جدید نسبت تبدیل گرما به الکتریسیته ای برابر با مدل قبلی دارد، اما سطح این اجاق بزرگتر شده و قابلیت گریل کردن ۸ برگر را به صورت همزمان دارد. منبع انرژی الکتریکی این اجاق بهبود یافته و می تواند خروجی 5W ارائه نماید و همچنین انرژی را ذخیره کند تا بعد از صرف غذا نیز بتواند گجت های شما را شارژ نماید.

همچنین درجه هایی برای نمایش میزان دمای اتش و میزان تولید انرژی بر روی این مدل جدید قرار داده شده است. با این اجاق مسافرتی بیش از پیش از مسافرت و پخت غذا در مسافرت لذت خواهید برد، چونکه این اجاق با اینکه شعله آتش رو در اختیار شما قرار میده ولی ایجاد دود نمی کنه.

همچنین اگر بخواهید که یک کتری بزارید تا آب جوش بیاد میتونید با کمک دستگیره ای که در کنار این اجاق است، نحوه خروج و شدت خروج آتش را بیشتر کنید تا آب زودتر جوش بیاد.

این پروژه تونسته در حال حاضر درآمدی بیش از مبلغ پیش بینی شده برای ساخت این اجاق رو بدست بیاره، پیش بینی تیم سازنده برای شروع ساخت این مدل 45000 دلار بوده که در حال حاضر موفق به کسب 415000 دلار شده، یعنی تقریبا 10 برابر و این موفقیت رو مدیون ایده خوب و ساخت موفق مدل های قبلی هستند. اگر شما هم دوست دارسد که یکی از این اجاق ها داشته باشید می تونید توی این پروژه سرمایه گذاری کنید، برای خرید این مدل باید 299 دلار پرداخت کنید، البته هزینه ارسال اون هم 50 دلار هستش که در ماه اکتوبر برای شما ارسال خواهد شد.

چقدر دوست دارین با یکی از این مدل ها بزنید به دل کوه و صحراه؟دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

با عضویت در سایت بیتنا می‌توانید به‌راحتی کامنت گذاشته و یا به کامنت های دیگران رأی دهید
دیدگاه کاربران مهمان پس از تائید نمایش داده خواهد شد
اعتبار سنجی کاربر